Hydraulická kladiva

 

Od roku 1989 O.M.P. nabízí inovativní, bezpečné a technologické řešení při výrobě a distribuci hydraulických kladiv.Hlavním cílem je zajistit spolehlivé a vysoce výkonné hydraulické bourací kladiva, které nabízejí nepřetržitou podporu před a po prodeji.Všechny hydraulická kladiva OMP jsou navrhovaný, sestaveny a testovány tak, aby zákazníkům zajistili vysoký výkon, kvalitu a konkurenceschopné ceny. Komponenty používané pro hydraulické kladivo OMP jsou navrženy a vyrobeny s pečlivě vybraných materiálů, které odolávají nejtěžším provozním podmínkám bez mechanických změn.

 

O.M.P. vyrábí dvě řady hydraulických kladiv

 

Ekonomická řada TM

Jedná se o hydraulická kladiva typu Montabert BRH s vysokým výkonem a trvanlivostí pro ty, kteří chtějí dobrý výrobek za nízkou cenu, tento typ kladiv se hodí spíše pro stavební firmy a živnostníky, pro které není práce hydraulickým kladivem stěžejní.

 

Robustní řada OM

Hydraulická kladiva jsou tlumená, zesílená, s vysokou pevností a se silným úderem. Řada OM je určena těm, kteří hledají maximální výkon a technologii na svých rypadlech, minirýpadlech nebo rýpadlonakladačích a právem zapadá mezi produkty špičkových výrobců hydraulických kladiv.

Dvě nové hydraulické kladiva řady OM

 .nuovi martelli omp

Nová hydraulická kladiva OM150PS a OM350PS jsou obě tlumené a vhodné pro montáž na rýpadlo-nakladače a rypadla, která mají tlakový zpětný okruh.

Obě hydraulická kladiva jsou navrženy, vyrobeny a testovány přímo v OMP,  mají vysoký výkon i v náročných pracovních podmínkách.

To vše bylo možné díky použití nejkvalitnějších certifikovaných materiálů pro výrobu každé součásti obou hydraulických kladiv.

Těmi to hydraulickými kladivy, potvrzuje OMP své vedoucí postavení ve výrobě a prodeji demoličních zařízení, které zákazníkovi poskytují více výrobků v nejvyšší kvalitě. 

 

Možnost stažení  katalogu v anglickém jazyce