O nás

Společnost Hydraulická kladiva s.r.o. se zabývá prodejem špičkové demoliční techniky a hydraulických boracích kladiv. Společnost je založena na základě vlastních 20-ti letých odborných zkušenostech jejího manažéra v oblasti těžby hydraulickými kladivy, sekundárním rozpojováním hornin po odstřelu, výkopovými pracemi v težce  rozpojitelných horninách přímo z masívu, bez použití dalších technologii např. pomocné trhací práce atd. Tato metoda byla vynalezena a vyvíjena  manažerem naší společnosti po dobu několika roků.

Také na základě vlastních skušeností s opravami hydraulických bouracích kladiv všech značek , sme  také vybrali  dodavatele kvalitních špičkových hydraulických bouracích kladiv, které prodáváme. 

Naše činnost: 

  • prodej špičkové moderní demoliční techniky 

  • prodej nových i použitých bouracích hydraulických kladiv, přídavných zařízení na stavební stroje, náhradních dílů na stavební stroje, gumových pásů, odvozkových dílů  pásových rypadel  a dozerů

  • provádíme servis stavebních strojů, težební techniky a hydraulických bouracích kladiv – všech značek

Naše společnost s plně vybaveným dílenským zázemím se nachází ve velmi výhodné a lukrativní lokalitě, uprostřed České republiky, pouhých 8 km od dálnice, mezi Velkým Meziříčím a Velkou Bíteši.